Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Układamy Kilometry Dobra po raz drugi!

W zeszłym roku dzięki Kilometrom Dobra kupiliśmy dla Kingi kamizelkę drenażową, która kosztowała 31.996,00 zł, ale warta była o wiele więcej, ponieważ ratuje życie Dziewczynki. Oczywistym było, że w tym roku również przyłączymy się do Kilometrów Dobra. Startujemy 1 marca!

To już druga edycja kampanii z naszym udziałem. Zachęceni optymizmem, energią i wynikiem zeszłorocznej edycji postanowiliśmy w tym roku zrobić dzięki Kilometrom Dobra jeszcze więcej dobrego i objąć wsparciem nie jedną osobę, lecz wszystkich Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie. Tak powstał cel tegorocznej zbiórki w ramach kampanii: fundament dla Łopienna, czyli zbieramy środki na fundamenty pod budowę rehabilitacyjnej części Domu w Łopiennie.

Kampania „Kilometry Dobra” jest ogólnopolską kampanią społeczną, która potrwa od 1 marca do 5 czerwca. Podczas 3 miesięcy organizacje pozarządowe z 40 miast zbierają środki na swoje cele społeczne. Wśród nich na mapie jest też Poznań, który mobilizuje swoje siły, aby pomóc Podopiecznym Stowarzyszenia Uśmiech Nadziei i Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie.

Więcej szczegółów na temat znajduje się na stronie kampanii http://kilometrydobra.pl/organization/stowarzyszenie-usmiech-nadziei/

Życzymy udanej zabawy w układaniu z nami Kilometrów Dobra dla Łopienna! :)

Autor: Maria Kopaszewska
Data publikacji: 2016-02-26