Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Różowo nam, Kinga otrzymała kamizelkę!

Od kilku dni z wielką radością dzielimy się z Państwem informacją, że Kinga jest szczęśliwą właścicielką nowej, szytej na miarę kamizelki drenażowej. Nasze starania o zakupienie wartego 31.996,00 zł sprzętu medycznego, rozpoczęliśmy jeszcze w 2014 roku. Do brzegu zbiórki na ten cel dobiliśmy podczas tegorocznych wakacji, dzięki licznemu gronu naszych Darczyńców. To nasz wspólny, wielki sukces, mierzony przede wszystkim uśmiechem i spokojnym oddechem Kingi.

Już po pierwszych dniach stosowania kamizelki przekonaliśmy się, że jest ona dla Kingi nie tylko niezbędna, ale również, że była warta każdego wysiłku i każdej złotówki wrzuconej do puszki lub przelanej na konto naszego Stowarzyszenia. Kinga nie potrzebuje już dodatkowych zabiegów udrożniających układ oddechowy, a ulgę na jej twarzy widać za każdym razem, gdy kamizelka ląduje na ramionach Dziewczynki.

Środki finansowe, które przekazaliście Państwo na zakup kamizelki drenażowej to bezcenne dobro, które przyniosło wartość jeszcze większą niż mierzalny efekt zakupu sprzętu medycznego. Razem przywróciliśmy Kindze oddech życia. Daliście nam Państwo nadzieję na spokojną codzienność Kingi i umocniliście w nas wiarę, że razem możemy wszystko, a każda trudność jest do pokonania.

Marzenia się spełniają. Mocą Darczyńców.

Bardzo dziękujemy!

Autor: Maria Kopaszewska
Data publikacji: 2015-08-14