Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Remont III gr 2012 rok

Nasz dom chociaż jest młody duchem, bo mieszkają w nim cudowne mieszkanki to jednak jego mury często starzeją się, a ich widok nie zawsze napawał radością. 

Nasz dom chociaż jest młody duchem, bo mieszkają w nim cudowne mieszkanki to jednak jego mury często starzeją się, a ich widok nie zawsze napawał radością. Do tego po kontroli Sanepidu łazienka została wyłączona z użytku. Oczywiście nikt nie miał o to pretensji zwłaszcza gdy patrzyło się na zawilgocenia,  grzyb na ścianach, żeliwną umywalkę ….. ale noszenie dzieci po schodach na piętro, by mogły skorzystać z toalety było znacznym problemem.

Podążając małymi krokami prosząc o wsparcie, pragnęliśmy poprawić widok naszych sal i sprawić aby dziewczynkom przyjemniej upływał w nich czas, a i praca wykonywana przez nasze Panie była nieco lżejsza.

Każda z naszych sal jest inna.  Ta, którą będziecie mogli zobaczyć poniżej jest drogą kosmiczną.

Zdobycie na nią pieniędzy było nie lada sztuką, ale dzięki wsparciu firm, które sprzedały swoje towary ze znacznym upustem oraz dzięki dofinansowaniu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego I Naszego Stowarzyszenia sala została wyremontowana i aż chce się w niej spędzać czas…….

 

Oceńcie Państwo sami jak Wam się podoba J))

Autor: Kamil Wojciechowski