Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Misja Pokojowa - kampania społeczna

Ruszamy z kolejną misją pomocy Podopiecznym Domu w Łopiennie. Tym razem jest to „Misja Pokojowa”. Celem tej kampanii społecznej jest wyremontowanie naszym Podopiecznym ich 6 pokojów i łazienek. Do realizacji tego celu potrzebujemy 72. 000 złotych.

W Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie zostało ostatnie 6 pokojów i łazienek, które wymagają gruntownego remontu. W każdym pokoju mieszkają dwie Podopieczne. Mieszkanki danego pokoju korzystają z łazienki, która jest jego integralną częścią. Mają więc swoje małe światy, w których spędzają dużo czasu - uczą się, bawią, rozmawiają, regenerują siły po różnych formach terapii. Każda z nich dba o swój pokój jak o własne mieszkanie. Znaleźć w nich można kwiaty, książki, maskotki, obrazy, rodzinne zdjęcia. Niestety te same pokoje nie były remontowane od ponad 10 lat i wymagają dużego nakładu pracy i pieniędzy, aby ich standard mógł dorównać pozostałym pokojom w Domu. Zadaniem Misji Pokojowej jest przywrócenie pokojom ich podstawowych funcji - bycia oazą spokoju, bezpieczeństwa i dobrej atmosfery.

Ten efekt będzie możliwy jedynie dzięki wsparciu Darczyńców, do których grona może dołączyć każdy. Razem wzmocnimy domowy charakter Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie. To miejsce zasługuje na wsparcie w zapewnianiu Mieszkankom godnych warunków życia.

Chcesz mieć realny wpływ na polepszenie warunków życia 12 osób?

Wystarczy dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia (Raiffeisen Bank Polska S.A. 58 1750 1019 0000 0000 0433 9843) z dopiskiem: MISJA POKOJOWA.

Przyłącz się do Misji Pokojowej.

Wyremontuj z Uśmiechem pokoje w Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie.

Autor: Maria Kopaszewska
Data publikacji: 2015-11-09