Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Zabawa sylwestrowa 30 grudnia 2014

Hucznie i radośnie z szampanem w ręku żegnamy Stary 2014 Rok i Witamy Nowy 2015…

więcej »

Wizyta w Domu Samotnej Matki w Zielińcu 19 grudnia 2014

Tego dnia odwiedziłyśmy Dom Samotnej Matki w Zielińcu. Wspólnie z wolontariuszkami ze Studenckiego Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" rozdawałyśmy dzieciom prezenty.

więcej »

Wigilia 24 grudnia 2014

Wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdy na niebie usiadłyśmy wraz z siostrami i naszymi znajomymi do wieczerzy wigilijnej. O północy w naszej domowej kaplicy została odprawiona Pasterka.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt !

więcej »

Pieczemy pierniki z Kołem Gospodyń Wiejskich z Łopienna 20 grudnia 2014

Nie ma Świąt Bożego Narodzenia bez pierników, więc dziś z paniami z KGW upiekłyśmy mnóstwo tych pysznych ciasteczek. Każda z nas wykrawała z ciasta wybrany motyw. Jeszcze tylko upiec, polac lukrem i gotowe!

więcej »

Spotkanie opłatkowe Pracowników i wizyta Gwiazdora 17 grudnia 2014

W dniu dzisiejszym nasi opiekunowie i wszyscy pracownicy Domu spotkali się przy wspólnym stole, by przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia świąteczne. Do nas natomiast przyszedł gwiazdor! Z wielkim workiem prezentów. Wszystkie otrzymałyśmy upominki.

więcej »

Roraty

Przez cały okres Adwentu w środy i soboty wstawałyśmy wcześnie rano, by uczestniczyć w Roratach. Z lampionami w ręku podążałyśmy do naszej kaplicy, by modlić się do Najświętszej Maryi Panny.

więcej »

Wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego we Wrześni 13 grudnia 2014

Odwiedzili nas Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego we wrześni wraz ze swoimi nauczycielami…

więcej »

Coraz bliżej święta... Coraz bliżej święta... 10 grudnia 2014

Dlatego u nas Wolontariuszki wspólnie z Mieszkankami przygotowują świąteczne stroiki. Nic nie zdobi tak pięknie Domu jaka ręcznie zrobiona dekoracja. 

więcej »

Przyjęcie szkaplerza 8 grudnia 2014

W dzisiejszym dniu podczas Mszy świętej przyjęłyśmy szkaplerz karmelitański, teraz Maryja będzie miała nad nami szczególną opiekę.

więcej »

Powitanie Mikołaja na Wrzesińskim Rynku 6 grudnia 2014

Chciałyśmy podziękować Mikołajowi i jeszcze raz go zobaczyć, wiec pojechałyśmy do Wrześni bo  usłyszałyśmy, że można go spotkać na tamtejszym rynku tuż nieopodal olbrzymiej choinki, która rozświetla cały plac. Wraz z uczniami z ZSTiO jako wolontariusze, rozdawaliśmy słodkie upominki dla wszystkich dzieci zgromadzonych na imprezie…

więcej »


Strony: pierwsza  poprzednia  3  4  5  6  7  następna  ostatnia