Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Kilometry Dobra

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei realizuje w Poznaniu kampanię społeczną pn. "Kilometry Dobra". Jako jedna z 30 organizacji pozarządowych w Polsce, zbieramy fundusze na swój indywidualny cel społeczny, jakim jest zakup kamizelki drenażowej dla 11-letniej Kingi.

więcej »

Bajkowisko 2015

Bajki, bajki, bajki! Brałyśmy udział w Bajkowisku, zorganizowanym w Centrum Kultury Zamek przez Lions Club Poznań New Design. Podczas tego wyjątkowego wieczoru usłyszałyśmy bajki autorstwa Maliny Prześlugi w wykonaniu m.in. Natalii Niemen, Marzeny Rogalskiej, Danieli Popławskiej, Tomasza Wolnego, Mieczysława Hryniewicza i członków zespołu AudioFeels. Bajkowsko zostało zorganizowane z myślą o wsparciu budowy Centrum Psychoterapii przy Hospicjum Palium w Poznaniu.

więcej »

Bowling

Na początku marca byłyśmy w Centrum Rozrywki MK Bowling w Poznaniu, gdzie grałyśmy w kręgle.

więcej »

Już 3 lata Siostra Weronika jest z nami

3 lata temu Siostra Weronika zawitała w Łopiennie i tego dnia rozpoczął się nowy etap w naszym Domu. Siostro Dyrektor dziękujemy Ci za ogromne zaangażowanie, wytrwałość i poświęcenie!

więcej »

Radosne odwiedziny Czerwonego Kapturka i Doktora Clowna

Mieliśmy w domu wyjątkowe wydarzenie! W pewną styczniową sobotę odwiedzili nas wolontariusze z Fundacji Dr Clown oraz fantastyczni aktorzy - członkowie i przyjaciele Lions Club Poznań New Design, którzy wystąpili dla nas w przedstawieniu "Czerwony Kapturek".

więcej »

Dogoterapia

Uwielbiamy zabawy z pieskami, dlatego bardzo się cieszymy, że przyjechały do nas ponownie.

więcej »

Święto Trzech Króli 6 stycznia 2015

Z okazji Święta Trzech Króli odwiedziłyśmy szopkę Bożonarodzeniową u ojców Franciszkanów w Poznaniu. Następnie wzięłyśmy idział w Orszaku we Wschowie, który zakończył się jasełkami i koncertem kolęd.

więcej »

Zabawa sylwestrowa 30 grudnia 2014

Hucznie i radośnie z szampanem w ręku żegnamy Stary 2014 Rok i Witamy Nowy 2015…

więcej »

Wizyta w Domu Samotnej Matki w Zielińcu 19 grudnia 2014

Tego dnia odwiedziłyśmy Dom Samotnej Matki w Zielińcu. Wspólnie z wolontariuszkami ze Studenckiego Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" rozdawałyśmy dzieciom prezenty.

więcej »

Wigilia 24 grudnia 2014

Wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdy na niebie usiadłyśmy wraz z siostrami i naszymi znajomymi do wieczerzy wigilijnej. O północy w naszej domowej kaplicy została odprawiona Pasterka.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt !

więcej »


Strony: pierwsza  poprzednia  2  3  4  5  6  następna  ostatnia