Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Pracownicy-Wolonatriusze Wrigley Poland w akcji

Październik upłynął nam pod znakiem wolontariatu pracowniczego, a to za sprawą wyjątkowych Wolontariuszy z firmy Wrigely Poland Sp. z o.o. Dwie wielogodzinne wizyty przyniosły nam mnóstwo radości, pozytywnej energii i nieocenioną pomoc w pracach ogrodowych. Bardzo dziękujemy naszym "Niebieskim Bohaterom"!

więcej »

Ogniwa wsparcia

Na co dzień poświęcają całą swoją uwagę, wszystkie siły i umiejętności, żeby pomagać słabszym i chorym, dzieciom i dorosłym z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Pracownicy socjalni, opiekunowie, terapeuci to najważniejsze Ogniwa wsparcia potrzebujących. Przyszedł moment, aby wesprzeć ich samych w codziennej, tak ważnej pracy.

więcej »

Spełniamy Marzenia Dzieci

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Kupując produkty, z których dochód jest przeznaczony na cel społeczny. Taką szansę tworzymy współpracując z Firmą Nadrukomat.com, a wszystko w ramach kampanii "Spełniamy Marzenia Dzieci".

więcej »

Różowo nam, Kinga otrzymała kamizelkę!

Od kilku dni z wielką radością dzielimy się z Państwem informacją, że Kinga jest szczęśliwą właścicielką nowej, szytej na miarę kamizelki drenażowej. Nasze starania o zakupienie wartego 31.996,00 zł sprzętu medycznego, rozpoczęliśmy jeszcze w 2014 roku. Do brzegu zbiórki na ten cel dobiliśmy podczas tegorocznych wakacji, dzięki licznemu gronu naszych Darczyńców. To nasz wspólny, wielki sukces, mierzony przede wszystkim uśmiechem i spokojnym oddechem Kingi.

więcej »

Wakacje z Uśmiechem - Wolontariat

Lato 2015 roku nie mogłoby się odbyć bez naszej corocznej propozycji zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących wolontariuszy. Zapraszamy do spędzenia Wakacji z Uśmiechem Nadziei. 

więcej »

Piknikowo po raz drugi

W czerwcu bawiliśmy się na drugim już Pikniku Rodzinnym w Łopiennie, organizowanym przez lokalną Szkołę Podstawową, Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei oraz Dom Pomocy Społecznej w Łopiennie. Dzięki zdjęciom wracamy wspomnieniami do tych chwil pełnych zabawy, beztroski i wspólnego spędzania czasu.

więcej »

Finał Kilometrów Dobra

W niedzielę 31 maja w Nowym ZOO w Poznaniu świętowaliśmy Dzień Dziecka oraz finał kampanii społecznej pn. Kilometry Dobra. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Stowarzyszenia, którzy wspierali nas podczas trwania kampanii. Dzięki temu zaangażowaniu zebraliśmy 19.908,00 zł na kamizelkę derenażową dla Kingi.

 

więcej »

Udana Aktywizacja

W połowie maja uroczyście zwieńczyłyśmy nasz udział w projekcie pn. "Krok do samodzielności". W ramach projektu od grudnia 2014 dzięki zajęciom prowadzonym przez Fundację Aktywizacja rozwijałyśmy naszą samodzielność. Dziękujemy za wszystkie spotkania oraz piękne dyplomy i prezenty!

więcej »

Dbamy o Zdrowie z nowym projektem

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei zostało Laureatem IV edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez Fundację „Dbam o Zdrowie”.

więcej »

Świąteczne warsztaty

Przed Świętami Wielkiej Nocy odbyły się w naszym Domu warsztaty artystyczne i kulinarne, podczas których robiłyśmy ozdoby świąteczne oraz piekłyśmy babeczki. Ten dzień był tak wyjątkowy dzięki Wolonatriuszkom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Gnieźnie.

więcej »


Strony: poprzednia  1  2  3  4  5  następna  ostatnia