Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

IV Elżbietańskie Spotkanie Przyjaciół Domu i Stowarzyszenia

Za nami kolejne niezwykłe Spotkanie z Wspaniałymi Dobroczyńcami. Atmosfera była pełna dobra, przyjaźni i jedności w duchu pomagania. Dla naszych Podopiecznych to najważniesze momenty - chwile bycia razem na Spotkaniu i obecności przy nas na co dzień. Dziękujemy!

więcej »

Misja Pokojowa - kampania społeczna

Ruszamy z kolejną misją pomocy Podopiecznym Domu w Łopiennie. Tym razem jest to „Misja Pokojowa”. Celem tej kampanii społecznej jest wyremontowanie naszym Podopiecznym ich 6 pokojów i łazienek. Do realizacji tego celu potrzebujemy 72. 000 złotych.

więcej »

Glina - warsztat nowych umiejętności

W ostatni piątek Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie uczestniczyli wraz ze swoimi Opiekunami w warsztatach lepienia w glinie. Spotkanie z nietypowym narzędziem terapii zajęciowej ujawnił nowe umiejętności Uczestniczek i pozwolił na wsparcie integracji sensorycznej.

Warsztat został zorganizowany w ramach projektu "Ogniwa wsparcia - wzmocnienie kompetecji pracowników DPS w Łopiennie" współfinansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

więcej »

Pracownicy-Wolonatriusze Wrigley Poland w akcji

Październik upłynął nam pod znakiem wolontariatu pracowniczego, a to za sprawą wyjątkowych Wolontariuszy z firmy Wrigely Poland Sp. z o.o. Dwie wielogodzinne wizyty przyniosły nam mnóstwo radości, pozytywnej energii i nieocenioną pomoc w pracach ogrodowych. Bardzo dziękujemy naszym "Niebieskim Bohaterom"!

więcej »

Ogniwa wsparcia

Na co dzień poświęcają całą swoją uwagę, wszystkie siły i umiejętności, żeby pomagać słabszym i chorym, dzieciom i dorosłym z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Pracownicy socjalni, opiekunowie, terapeuci to najważniejsze Ogniwa wsparcia potrzebujących. Przyszedł moment, aby wesprzeć ich samych w codziennej, tak ważnej pracy.

więcej »

Spełniamy Marzenia Dzieci

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Kupując produkty, z których dochód jest przeznaczony na cel społeczny. Taką szansę tworzymy współpracując z Firmą Nadrukomat.com, a wszystko w ramach kampanii "Spełniamy Marzenia Dzieci".

więcej »

Różowo nam, Kinga otrzymała kamizelkę!

Od kilku dni z wielką radością dzielimy się z Państwem informacją, że Kinga jest szczęśliwą właścicielką nowej, szytej na miarę kamizelki drenażowej. Nasze starania o zakupienie wartego 31.996,00 zł sprzętu medycznego, rozpoczęliśmy jeszcze w 2014 roku. Do brzegu zbiórki na ten cel dobiliśmy podczas tegorocznych wakacji, dzięki licznemu gronu naszych Darczyńców. To nasz wspólny, wielki sukces, mierzony przede wszystkim uśmiechem i spokojnym oddechem Kingi.

więcej »

Wakacje z Uśmiechem - Wolontariat

Lato 2015 roku nie mogłoby się odbyć bez naszej corocznej propozycji zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących wolontariuszy. Zapraszamy do spędzenia Wakacji z Uśmiechem Nadziei. 

więcej »

Piknikowo po raz drugi

W czerwcu bawiliśmy się na drugim już Pikniku Rodzinnym w Łopiennie, organizowanym przez lokalną Szkołę Podstawową, Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei oraz Dom Pomocy Społecznej w Łopiennie. Dzięki zdjęciom wracamy wspomnieniami do tych chwil pełnych zabawy, beztroski i wspólnego spędzania czasu.

więcej »

Finał Kilometrów Dobra

W niedzielę 31 maja w Nowym ZOO w Poznaniu świętowaliśmy Dzień Dziecka oraz finał kampanii społecznej pn. Kilometry Dobra. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Stowarzyszenia, którzy wspierali nas podczas trwania kampanii. Dzięki temu zaangażowaniu zebraliśmy 19.908,00 zł na kamizelkę derenażową dla Kingi.

 

więcej »


Strony: poprzednia  1  2  3  4  5  następna  ostatnia