Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 27 czerwca 2013

Hurra! Nareszcie wakacje … Uśmiecham się ja, uśmiechasz się TY. Dostałyśmy nasze świadectwa i gratulacje od samego Dyrektora … Jesteśmy prymusami … Tak się czujemy.

więcej »

Rozpakowujemy prezenty zebrane przez pracowników firmy PF Logo Express 26 czerwca 2013

Pewnego dnia w naszej świetlicy zebrały się Panie wraz z Siostrą Dyrektor… myślałyśmy, że bawią się w pomocników świętego Mikołaja. Wokół nich było mnóstwo paczek, paczuszek, małych, dużych, kolorowych … Tymczasem Mikołajem okazała się firma PF Logo Express.

więcej »

Młodzież z Wrześni

Macie lat wiele i niewiele…… macie lat tyle ile macie …… dla nas to trudne do określenia.  Jedni z Was są wysocy, inni niscy, jedni mają długie włosy a inni krótkie… Ale najważniejsze jest to,  że macie ciepłe dłonie, dobre uśmiechy, uściski przyjazne i chęć poznania nas. 

więcej »

Sypialnia gr III

Każdy z nas lubi położyć głowę na poduszkę i poczuć się bezpiecznie…..

Ale wiemy o tym, że aby to zrobić najpierw trzeba mieć własny pokój, a w nim łóżko miękkie i przyjemne … lampkę nocną z ciepłym światłem  i stolik na który można odłożyć zdjęcie bliskiej osoby. 

więcej »

Dzień Dziecka 1-3 czerwca 2013

Każdy z nas jest dzieckiem i właśnie w tym dniu, każdy z nas powinien mieć składane życzenia. Ale dla nas najcudowniejsze jest to, że do nas przyjedziecie. Gdy weźmiecie nas za rękę, zatańczycie, zaśpiewajcie, pogracie w piłkę, porzucacie do celu do kosza.

więcej »

XII Regionalne Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Wolsztynie maj 2013

W dniu 23 maja 2013 nasze podopieczne z Klubu „Słoneczko” brały udział w XII Regionalnych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Wolsztynie. Udział w zawodach brało 10 dziewczynek w następujących dyscyplinach: lekkoatletyka i kolarstwo

W lekkiej atletyce uczestniczyły: 

więcej »

Remonty muzykoterapii maj 2013

W dniach 6 maja - 15 maja gościliśmy w swoim domu niesamowitych gości - wolontariuszy, którzy postanowili dla nas poświęcić swój czas i przyjechali, by spowodować na naszych twarzach uśmiech. Najpierw popsuli nam salę :) (która wcale nie była ładna). 

więcej »

V- lecie Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Uśmiech Nadziei 27 luty 2013

Nie mamy czarodziejskiej różdżki, by móc spełniać marzenia. Ale mamy ręce gotowe do pracy, mamy otwarte serca, i oczy, które dostrzegają wiele.

W dniu 5 rocznicy istnienia naszego Stowarzyszenia chcemy podziękować wszystkim jego członkom za To, że Jesteście.

Dziewczynki 

więcej »

Remont III gr 2012 rok

Nasz dom chociaż jest młody duchem, bo mieszkają w nim cudowne mieszkanki to jednak jego mury często starzeją się, a ich widok nie zawsze napawał radością. 

więcej »

Zosia na medal

Nasza podopieczna Zofia Porwich wzięła udział w X Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych PyeongChang w Korei w dniach od 29 stycznia do 05 lutego 2013 roku. Ta 65 letnia medalistka jest przykładem tego, że własne słabości można pokonywać na wiele sposobów. Pytana o pokonane drogi i zdobycie medalu odpowiada, iż było to dla niej jak pójście... z samą sobą.

więcej »


Strony: pierwsza  poprzednia  14  15  16