Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Jubiluszowy V Piknik Rodzinny

Co tu było za wydarzenie! ! 17 czerwca organizowaliśmy wraz z naszymi wieloletnimi partnerami V Piknik Rodzinny. Nie zabrakło świętowania okrągłej rocznicy, ale też stałych punktów programu.

więcej »

Z Volkswagen Poznań razem znaczy więcej!

Uśmiech nadziei ponownie zagościł na naszych twarzach za sprawą wspaniałej informacji! W 2018 roku do grona Darczyńców Stowarzyszenia Uśmiech Nadziei dołącza Firma Volkswagen Poznań, która objęła nas pomocą w ramach programu „1+1=3 Razem znaczy więcej!”

więcej »

Olimpiady to nasza Specjalność

Już od kilku miesięcy nasze Zawodniczki Klubu Olimpiad Specjalnych „Słoneczko” z Łopienna, biorą udział w zajęciach sportowych, trenując do zawodów Olimpiad Specjalnych. Mamy już spore osiągnięcia w tej dziedzinie, a teraz dzięki projektowi "Daj mi szansę!" finansowanemu ze środków PFRON dostaliśmy kolejną możliwość doskonalenia naszych umiejętności sportowych.

więcej »

Święto Pieczonego Ziemniaka 2017

Skoro pieczemy ziemniaki w ognisku to znaczy, że nieodwołalnie mamy już jesień.

więcej »

III Zjazd Rodzinny

Pod koniec sierpnia po raz trzeci zorganizowaliśmy Zjazd Rodzinny - jedno z ważniejszych spotkań naszych Podopiecznych z Bliskimi.

więcej »

"Wakajki" 2017

Już po wakacjach, ale wspomnienia zostały - z odwiedzin pięknych alpaków w naszym ogrodzie, z wyjazdu do Torunia, z wakacji nad morzem, z przedstawienia Orzeł i Krzyż... już nieciepliwością czekamy na kolejne! 

więcej »

Indiański IV Piknik Rodzinny

Tym razem przenieślismy się na gorące stepy Ameryki Południowej, gdzie trawa pachnie słońcem, a hosyzont przecinąją namioty tipi... a to wszystko w ogrodzie Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie :)

więcej »

Podziel się książką

Bądź jak żyrafa - podziel się książką :) Pod takim hasłem zorganizowaliśmy wspólnie z ISKA - Inicjatywa Społeczna Kobiet Aktywnych zbiórkę książek dla Podopiecznych DPS w Łopiennie.

więcej »

Projekt "Z Nadzieją na Zdrowie II"

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei zostało Laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. 

więcej »

Kolędowanie dla Łopienna - Świeć Gwiazdeczko w Poznaniu

Zachęceni wspaniałym zeszłorocznym Kolędowaniem i zapałem Członkiń Lions Club Poznań New Design po raz kolejny zorganizowaliśmy wspólnie z tą Organizacją, poznańskie, rodzinne kolędowanie. 

więcej »


Strony: 1  2  3  4  następna  ostatnia