Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Święto Pieczonego Ziemniaka 2017

Skoro pieczemy ziemniaki w ognisku to znaczy, że nieodwołalnie mamy już jesień.

więcej »

III Zjazd Rodzinny

Pod koniec sierpnia po raz trzeci zorganizowaliśmy Zjazd Rodzinny - jedno z ważniejszych spotkań naszych Podopiecznych z Bliskimi.

więcej »

"Wakajki" 2017

Już po wakacjach, ale wspomnienia zostały - z odwiedzin pięknych alpaków w naszym ogrodzie, z wyjazdu do Torunia, z wakacji nad morzem, z przedstawienia Orzeł i Krzyż... już nieciepliwością czekamy na kolejne! 

więcej »

Indiański IV Piknik Rodzinny

Tym razem przenieślismy się na gorące stepy Ameryki Południowej, gdzie trawa pachnie słońcem, a hosyzont przecinąją namioty tipi... a to wszystko w ogrodzie Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie :)

więcej »

Podziel się książką

Bądź jak żyrafa - podziel się książką :) Pod takim hasłem zorganizowaliśmy wspólnie z ISKA - Inicjatywa Społeczna Kobiet Aktywnych zbiórkę książek dla Podopiecznych DPS w Łopiennie.

więcej »

Projekt "Z Nadzieją na Zdrowie II"

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei zostało Laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. 

więcej »

Kolędowanie dla Łopienna - Świeć Gwiazdeczko w Poznaniu

Zachęceni wspaniałym zeszłorocznym Kolędowaniem i zapałem Członkiń Lions Club Poznań New Design po raz kolejny zorganizowaliśmy wspólnie z tą Organizacją, poznańskie, rodzinne kolędowanie. 

więcej »

Święta Bożego Narodzenia 2016

Kolejny rok minął dokładając nam do „plecaka” doświadczeń wiele chwil radości, szczęścia, odkrywania tego co nieznane, ale też nie szczędził wyzwań i chwil zadumy oraz refleksji...

więcej »

II Zjazd Rodzinny w Łopiennie

Wrzesień w tym roku nie tylko kojarzył nam się z powrotem do szkoły. Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy tego miesiąca, ponieważ właśnie wtedy miał odbyć się nasz drugi już Zjazd Rodzinny, czyli spotkanie wszystkich Podopiecznych ze swoimi Rodzinami i Bliskimi. 

więcej »

Warsztaty zabawa i rozwój

Wolontariat ma swoje ważne miejsce w Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie. Jest on ciągle żywy, dzięki naszym wspaniałym Wolontariuszom, którzy prześcigają się w pomysłach na pomaganie. 

więcej »


Strony: 1  2  3  4  następna  ostatnia